„Cztery pory roku z MEC Koszalin” – nagrody w jesiennym etapie

15-12-2017
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
Podsumowaliśmy jesienny, trzeci etap konkursu fotograficznego „Cztery pory roku z MEC Koszalin”. Przed nami ostatni, zimowy. I oczywiście wielki finał. Konkurs organizowany jest od lat we współpracy z tygodnikiem „Koszalin naszemiasto.pl”. Wcześniej miał inną formę: przeprowadzanego co roku z okazji urodzin tygodnika spaceru fotograficznego z Miejską Energetyką Cieplną. W tym roku zyskał nową formułę.

KLIKNIJ TUTAJ>>> Szczegółowe zasady konkursu

Według nowych zasad konkurs jest rozstrzygany co kwartał, a wyboru czterech najlepszych zdjęć, wykonanych w poszczególnych porach roku, dokonuje kapituła redakcyjna. Dla najlepszych MEC, jako patron konkursu, przeznacza nagrodę główną w wysokości 750 złotych oraz trzy wyróżnienia w formie nagród rzeczowych.

KLIKNIJ TUTAJ>>> Zwycięzcy I etapu

W siedzibie Miejskiej Energetyki Cieplnej wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom III etapu. Pierwsze miejsce zdobył Przemysław  Śledź, a wyróżnienia otrzymali Adam Konieczny, Anna Klinkosz i Kazimierz Rymdzionek. Gratulujemy!

KLIKNIJ TUTAJ>>> Zwycięzcy II etapu

Zdjęcia do ostatniego, zimowego etapu konkursu można zgłaszać do 5 stycznia, za pośrednictwem strony koszalin.naszemiasto.pl

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.