KTBS oddało nowe mieszkania. Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia w nich MEC

31-10-2017
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
Nasz klient, Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, świętował dwudziestolecie istnienia. Urodziny uczczono w szczególny sposób: oddając lokatorom klucze do nowych mieszkań. Lokatorzy, którym przydzielono mieszkania w budynku Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Holenderskiej, na osiedlu Unii Europejskiej, nie mogli sobie wymarzyć lepszej urodzinowej imprezy. To oni byli głównymi bohaterami 20. urodzin KTBS – otrzymali klucze do swoich nowych mieszkań.

W najnowszym budynku KTBS jest 36 mieszkań o różnej powierzchni, jedno- i dwupokojowych. Budynek korzysta z bezpiecznego, wygodnego ciepła systemowego – dostawcą energii cieplnej na potrzeby ogrzewania i ciepłej wody, jak w przypadku innych budynków KTBS, jest Miejska Energetyka Cieplna. Towarzystwo planuje budowę kolejnych mieszkań, zarówno na osiedlu Unii Europejskiej, jak i Wenedów.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.