Zbliża się sezon grzewczy. Prosimy sprawdzić instalacje

05-09-2017
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
Wakacje za nami, a sądząc po pogodzie, jaką mamy w ostatnich dniach, na razie możemy tylko pomarzyć o złotej polskiej jesieni. Za to pomyśleć o zbliżającym się sezonie grzewczym nie zawadzi.
Miejska Energetyka Cieplna co roku od pierwszych dni września przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu grzewczego. Przeprowadzane są ostatnie kontrole urządzeń, finiszują prace remontowe. Wszystko po to, by być gotowym do rozpoczęcia dostarczania ciepła.

Podobne przeglądy, dotyczące wewnętrznych instalacji grzewczych, powinni też przeprowadzić w swoich obiektach nasi Klienci. Jeśli wszystko będzie działać bez zarzutu i ponadto zdecydujecie Państwo o potrzebie rozpoczęcia ogrzewania, prosimy o poinformowanie nas o tym. Wnioski o włączenie ogrzewania prosimy zgłaszać na piśmie, z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Zgłoszenie powinno zawierać informację o wnioskodawcy, adres budynku oraz datę rozpoczęcia dostawy ciepła.  

Zgłoszenie może być skierowane tradycyjną pocztą na adres: MEC Koszalin, ul. Łużycka 25 A, 75-111 Koszalin, pocztą elektroniczną na adres: mec@meckoszalin.pl  lub  obsluga.klienta@meckoszalin.pl , lub też faksem na numer 94 347-44-11. Zachowanie tej procedury, za co z góry dziękujemy, pozwoli nam na sprawne rozpoczęcie dostaw ciepła do Państwa obiektów.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.