Powiększyła się nasza niezwykła galeria graffiti

01-09-2017
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
Jak zapowiadał, tak zrobił – Maciej Mazurkiewicz, koszaliński artysta graffiti, „zmalował” kolejne dzieło na murze ciepłowni Miejskiej Energetyki Cieplnej przy ul. Słowiańskiej.

Maciej Mazurkiewicz jest jednym z artystów, działających w koszalińskiej, nieformalnej grupie MostBlunted. Miejska Energetyka Cieplna od lat z nimi współpracuje, czego efekty można podziwiać na murach ciepłowni przy ul. Słowiańskiej. Graffiti pojawia się tam zarówno przy okazji corocznych, ogólnopolskich spotkań artystów MostBlunted Graffiti Jam, jak i indywidualnych akcji, takich jak obecna.

Maciej Mazurkiewicz ozdobił kolejny fragment muru abstrakcyjnym malowidłem, nawiązującym do przemysłowego krajobrazu. – W czwartek przegonił mnie deszcz, dlatego musiałem przerwać pracę. Nie zaszkodziło to jednak już pomalowanym fragmentom – powiedział nam artysta, który w piątek kończył swoje dzieło.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.